KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14444172
nr 1444 4172
Lars Tunebo
(f. 1962), Sverige
Oljemålning, Blå hjärtan. Signerad. Olja på pannå, 80x60 cm, oramad
Lars Tunebo, svensk målare född i Lysekil 1962.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:13:03
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr